על העמותה

אודות ידידי מגן דוד אדום בישראל

אודות ידידי מד"א בישראל

ארגון הידידים של מגן דוד אדום פועל למען מימון פועלו של מד"א בישראל היות וזה אינו מקבל תקצוב מדיני.  מד"א הינו ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל ופועל בהתמדה לספק לאוכלוסיית ארצנו את שירותי ההצלה הטובים והמתקדמים ביותר בעולם תוך ששם לנגד עינו הקפדה יתרה על תקני איכות ומצוינות. בארץ קיימות כ-143 תחנות בפריסה ארצית, 2000 עובדים ו-28,000 מתנדבים לצד צי רכבי הצלה המונה כ-600 אופנועי חירום ואופנועי טיפול נמרץ, מעל לכ-1000 אמבולנסים וניידות לטיפול נמרץ, שני מסוקים וסירות הצלה. עוצמה זו, עומדת לרשותנו בכל מצב חירום רפואי, כבר מהשניות הראשונות.
אנו מזמינים אתם להיות ידידי מד"א ושותפינו בעשייה זו, כי רק בעזרתכם נחזק את מגן דוד אדום.

מד"א חזק הוא אינטרס של כולנו.

עמותת ידידי מגן דוד אדום בישראל (שוחרי מד"א)
"ידידי מד"א" הינו ארגון ללא מטרות רווח ששם לו למטרה לחזק את חוסנו של מגן דוד אדום באמצעות מימון ציבורי לתמיכה בפעילותו. הארגון פועל משנת 2004 ומאז סייע ברכישת אמבולנסים, אופנועי טיפול נמרץ ובנוסף ציוד יקר ערך שסייע בפעילתו היום יומית של צוות מגן דוד להצלת חיים. העמותה מוכרת כמוסד ציבורי ומעניקה קבלות פטורות ממס לפי סעיף 46א לפקודת מס ההכנסה.

בהיותו ארגון הצלה לאומי שלא מתוקצב על ידי המדינה, זקוק מד"א לתמיכה ציבורית על מנת שיוכל להעניק את שירותי ההצלה הטובים ביותר בעתות שגרה וזמן חירום תוך שמירה על ערך קדושת החיים, והובלת רבבות מתנדביו ועובדיו למעורבות חברתית ולהגשת עזרה, לכל אדם באשר הוא.

חזון העמותה

בהצלת חיים אין הזדמנות שנייה, חתירה מתמדת למצוינות ולשיפור שירותי רפואת החירום תוביל לייעול ותפעול חלון הזמן היקר והמצומצם להצלת חיי אדם. הגדלת היקף המשאבים תוביל לשיפור זמני התגובה, לרכישת הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ולהגדלת איכות השירות שישפיע באופן ישיר על הסיוע למטופל.ידידי מד"א בישראל פועלים בשיתוף פעולה עם המגזר הפרטי והעסקי כאחד, מתוך הבנה כי חיזוק החוסן של מד"א משמעו חיזוק החוסן הלאומי עבור כולנו.
בהיותו ארגון הצלה לאומי שלא מתוקצב על ידי המדינה, זקוק מד"א לשיתוף פעולה ציבורי, על מנת שיחד נוכל להבטיח את שירותי ההצלה הטובים ביותר הן בשגרה והן בחירום.

עמותת ידידי מד\

בעלי תפקידים

גיל ויזר
יו"ר העמותה
אורלי אריאל
מנכ"לית העמותה

חברי הועד המנהל

פרופ' יהודה סקורניק
ד"ר חיים פרלוק
רו"ח שמעון ז'יטניצקי
צבי סטפק
ראובן שליסל
דן אלמן
דניאל צימט
אסתר סקורניק

חברי ועדת ביקורת

יקותיאל מנסדורף
דן לוינסון
משרד רו"ח
'ז'יטניצקי וינשטין ושות
משרד עו"ד
'גדעון פישר ושות
COM_USER_WEBSITE_REGISTRATION
COM_USER_REGISTER_TO_JOIN_PROJECT
COM_USER_ALREADY_REGISTERED COM_USER_CLICK_HERE

COM_USER_WELCOME
COM_USER_CLICK_TO_REGISTER
COM_USER_OR
COM_USER_FORGOT_PASSWORD